Zdalne Wsparcie

„Zdalne Wsparcie”

STOWARZYSZENIE NA RZECZ INTEGRACJI I ROZWOJU SPOŁECZNEGO „GRONO” ORGANIZUJE BEZPŁATNE, ZDALNE WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI I ICH RODZIN.

GRONO

W RAMACH ZDALNEGO WSPARCIA OFERUJEMY DYŻURY SPECJALISTÓW W ZAKRESIE WSPARCIA PSYCHOLOGICZNEGO PRZECIWDZIAŁAJĄCEGO NEGATYWNYM SKUTKOM PANDEMII, W SZCZEGÓLNOŚCI KONSEKWENCJOM ZANIECHANIA LUB OGRANICZENIA DZIAŁAŃ TERAPEUTYCZNYCH.

DO DYSPOZYCJI BENEFICJENTÓW POZOSTAJĄ:

– PSYCHOLOG

– PSYCHOTERAPEUTA

– PSYCHIATRA

– PSYCHOLOG DZIECIĘCY

– TERAPEUTA UZALEŻNIEŃ

– TERAPEUTA ZAJĘCIOWY

KONSULTACJE ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ W DNI ROBOCZE OD GODZINY 10.00 – 21.00

WYSTARCZY ZADZWONIĆ POD NUMER 506- 805- 032 ZDALNIE WYPEŁNIĆ WNIOSEK REJESTRACYJNY I UMÓWIĆ SIĘ DO SPECJALISTY.

WAŻNE : ABY ZAKWALIFIKOWAĆ SIĘ DO PROGRAMU NIEZBĘDNE JEST ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI.

Legnica

Jawor